Çekmeköy Eşya Depolama

Hizmetlerimiz

 

Çekmeköy Eşya Depolama

Günümüzde ev seçerken evin konumuna ve minimum ihtiyaçlarımıza göre ev seçiyoruz bu yüzden eşya depolamak için fazladan alana ihtiyacımız olduğunu çoğu zaman es geçiyoruz ya da eşyaları depolayacak alan bulsak bile o alanda hiçbir zarara uğramadan duramayacağından dolayı Uğur Depolama olarak eşya depolama derdinize derman olmak için Çekmeköy eşya depolama hizmeti vermekteyiz. Bu hizmeti verirken sizlerin bütçesine ve ihtiyaçlarına göre seçenekler sunmaktayız eğer sizin de atmaya kıyamadığınız depolanması gereken eşyalarınız varsa iletişim sayfasında bulunan bilgilerden bize ulaşarak eşyalarınızın depolamasını yaptırabilirsiniz.

çekmeköy kiralık eşya deposu

Çekmeköy Eşya Depolama Nakliye

Eşya depolama hizmeti belli bir düzen ve ciddiyetle yürütülmesi gereken önemli bir hizmettir. Müşterilerimizin eşyalarını evlerinden veya ofislerinden alıp eşyaları tekrar müşterilerimize ulaştıracağımız süre zarfında iyi bir düzen ve planla çalışılmaması durumunda eşyaların müşteriden alındığı haliyle kalmasını beklemek sadece bir rüyadan ibarettir. Uğur Depolama her zaman planlı ve düzenli bir şekilde Çekmeköy eşya depolama hizmeti vermektedir. Planlı ve düzenli olarak çalışmanın bir tercih meselesi değil bir zorunluluk olduğunu düşünüyoruz. Planlı ve programlı işlemeyen bir iş muhtemelen aceleye gelecektir. Depolama için nakliye yapacağımız zaman hangi saatte eşyaları alacağımızı veya bırakacağımızı söylediysek o saatte eşyaları oraya bırakmamız için yılların verdiği tecrübeyi ve işinin ehli personel kadrosunu da kullanarak görevimizi planlı ve düzenli bir şekilde yapmaktayız.

 

Çekmeköy Sigortalı Eşya Depolama

Eşyalarınızı firmamıza ait olan küçük, orta ve büyük araçlarımız ile evinizden ve ofisinizden alarak depolarımıza güvenli bir şekilde taşımaktayız. Depolarımıza güzel bir şekilde yerleştirdiğimiz eşyalarınızı korunaklı ve hijyenik depo alanlarımızda güvenle depolamaktayız. Eşyalarınızı kamera ve güvenlik sistemlerimizin yanında güvenlik personellerimiz ile de korumaktayız. Her türlü teknoloji ve insan yardımı ile önlemlerimizi aldıktan ve depo alanlarımızın sel, yangın, deprem gibi doğal afetlere karşıda güvenli olduğunun sağlamasını yaptıktan sonra bizim için en önemli konulardan biri de eşyalarınızın sigortalı olarak depolanmasıdır. Bu yüzden depolarımızda bulunan bütün eşyaları sigortalı bir şekilde depolamaktayız. Çekmeköy eşya depolama da sigortalı olarak eşya depoladığımız için eşyalarınıza herhangi bir zarar gelme ihtimali neredeyse olmasa da istenmeyecek herhangi bir zarar olduğu zaman bu zarar size kesinlikle yansımayacaktır. Anlaşmalı olduğumuz sigorta acentesi zararınızı karşılayacaktır.

Çekmeköy Eşya Depolama Ücretleri

Depolama ücretlerimizi mümkün olduğunca uygun yapmak için her geçen gün çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. En iyi hizmeti en uygun fiyat ile sizlerle buluşturma amacımızı Çekmeköy eşya depolama hizmeti ile de devam ettirmekteyiz. Kiralık ev fiyatları ile karşılaştırdığımız zaman %70’lere varan kâr oranları ile depolarımızda eşya depolamak maddi olarak size büyük kazanç sağlamaktadır. Farklı eşya boyutlarına ve miktarına göre farklı boyutlarda eşya depolama seçeneklerimiz mevcuttur. Fiyatlarımız en düşük 100 TL + KDV olarak belirlenmiştir tabii ki de seçeceğiniz depo alanına veya depolama seçeneğine göre bu fiyatta artış olacaktır. Odalı depolama seçeneklerimizden birini seçmeniz durumunda deponuza istediğiniz zaman eşya eklemesi ve çıkarması yapmanız mümkündür. Daha detaylı bilgi almak için Depolama Ücretleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz ya da iletişim bilgilerimizin herhangi biri ile bize sorularınızı sorabilir depolama hizmeti talep edebilirsiniz.

Aktif Müşteri

Aktif Müşteri:

845
Hizmet Alan

Hizmet Alan Müşteri:

3,845
Depo Alanı

Depo Alanı M²:

9,200
Yukarı