Standartların üzerinde

Ev taşımacılığı karşılıklı güven gerektiren bir işlemdir.Müşterilerimiz, evlerini yeni adreslerine taşınırken güven konusunda kafalarının içerisinde tereddütler ve birden fazla soru işareti besler.Bunlardan bazıları eşyaların yeni adreslerine giderken zarar görmesidir.Veya eşyaların yanlış adrese ulaşmasıdır.Bizler firmamız olarak kafanızın içerisindeki tüm soru işaretlerini kaldırıyoruz ve siz değerli müşterilerimizi içi huzurlu bir şekilde bırakmayı amaçlıyoruz.

Firmamız 1978 yılında İstanbul merkezli olarak depolama sektörüne hizmet verebilmek adına kurulmuştur.Firmamız, depolama konusunda yılların getirdiği tecrübe ve deneyimlerden yararlanarak siz değerli müşterlerimize standartların üzerinde kaliteli ve güvenli bir depolama imkanı sunmayı amaçlamaktadır.Uğur Depolama olarak alanında uzman, deneyimli ve tecrübeli personellerimiz ile birlikte eşyalarınızı güvenle yeni adreslerine taşıyoruz.
Bunu nasıl mı gerçekleştiriyoruz? Öncelikle firmamız tarafından sizlere ücretsiz ekspertiz hizmeti sunuyoruz.Ekspert personelimiz bulunduğunuz konuma geliyor ve eşyalarınızı inceliyor.Eşyalarınızın boyutlarına göre firmamıza ait geniş araç filolarımızdan uygun araçlar tahsis ediliyor.Sizlerin istediği tarihte de firmamız personelleri, ekipmanları ve araçlarıyla bulunduğunuz konuma geliyor.Öncelikle taşınma esnasında eşyalarınıza gelebilecek zararları önlemek amacıyla eşyalarınızı özel ambalajlarımızla büyük bir özenle paketliyoruz.Eşyalarınız özenle paketlendikten sonra aracımızın içerisine personellerimiz tarafından taşınıyor ve aracın içerisine sabitleniyor.Eşyalarınız aracın içerisine sabitlendikten sonra sizleri geride mutlu bir şekilde bırakarak yeni adresinize doğru yola çıkıyoruz.

Eşyalarınız yeni adreslerine ulaştığı zaman personellerimiz eşyalarınızı dairenizin içerisine kadar taşıyor ardından dairenin içerisine taşınan eşyaları paketlerinden arındırarak kurulumları gerçekleştiriliyor.Eşyalarınızın kurulumları gerçekleştirildikten sonra sizlere eşyalarınız hiçbir zarar görmeden teslim ediliyor.

Firmamız 36 yılı aşkın bir süre zarfında siz değerli müşterilerimize standartların üzerinde bir depolama hizmeti verdi ve geçmişte olduğu gibi gelecekte de bu işlemi sürdürmeyi amaçlıyor.Firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir firmadır ve siz değerli müşterilerimizin isteklerine göre nakliye işini gerçekleştirir.Sizlere sunduğumuz bu hizmetten yararlanmak veya daha detaylı bilgi almak için iletişim kısmında bulunan telefon numaralarımızdan bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.Hattın diğer tarafında hizmet vermek için sizleri bekliyor olacağız.

ETİKET

Uğur Grup Şirketleri

Hizmetlerimiz Menü

Ücretler

Başkan' ın Mesajı

başkanın mesajı

"Binlerce kilometrelik yol unutmayın ki ilk adımla başlar."

Bizde bu ilk adımı Mayıs 1978’de attık. Yarım asrı aşan bir tercübeyle yurt içinde sektörün önde gelen ve aranan markalarından biri olarak faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

devam

Bizden Haberler

Tümü

Kurumsal Referanslarımız

Tümü